Bez malty, v mraze a s bezplatnou pomocou odborníka!

Plánujete výstavbu rodinného domu a váhate, či začať na jeseň a riskovať prvé mrazíky? Rozhodli ste sa pustiť do stavania sami a potrebujete poradiť trebárs s technológiou stenovej peny? Ak budete stavať z POROTHERMu, nič z toho pre vás nebude problém!

Vďaka moderným materiálom a technológiám dnes nemusíte stráviť mnohé víkendy, či celú dovolenku "na malte", pretože hrubú stavbu tehlového domu možno na hotovej základovej doske zvládnuť do týždňa!

Hrubá stavba z tehál do týždňa!

Tento "zázrak" umožňuje napríklad technológia POROTHERM Profi DRYFIX System, pri nej sa miesto malty používa k murovaniu pena POROTHERM DRYFIX. Stavba rastie doslova pred očami a k murovaniu stačí iba dóza so stenovou penou a aplikačnou pištoľou.

Inovovaná stenová pena i pre suterén

Dózy s penou dostanete zdarma v zodpovedajúcom množstve pri nákupe brúsených tehál POROTHERM Profi. Pri použití tejto technológie je murivo veľmi rýchle pevné a zostáva suché. Vďaka tomu môžete murovať i v zime v mraze, a to až do teploty -5° C. Táto veľmi obľúbená pena vstupuje teraz na trh v inovovanej podobe s lepšími vlastnosťami, takže ju môžete použiť i pre murivo v suteréne. Vylepšenú penu poznáte na prvý pohľad - jej pôvodne biela farba sa zmenila na odtieň terakoty.

Pomoc odborníka zdarma

Ani pri stavbe svojpomocou nemusíte byť na všetko na stavbe sami. Pokiaľ ste sa rozhodli pre brúsené tehly POROTHERM Profi, môžete na webe www.porotherm.cz/zakladani požiadať o pomoc špecializovaného technika. V stanovený deň vám potom technik spoločnosti Wienerberger pomôže založiť prvú radu tehál a vysvetlí, ako má stavba pokračovať.

Pomoc sa poskytuje v dĺžke do 5 pracovných hodín. A keďže má jedna asistencia špecializovaného technika hodnotu 9 800 Kč, v prípade výstavby z brúsených tehál POROTHERM Profi ju máte k dispozícii úplne bezplatne.

Na FOR ARCH nielen za inšpiráciou

Chýba vám inšpirácia? Príďte sa od 21. do 25. septembra pozrieť do Prahy - Letňan na medzinárodný stavebný veľtrh FOR ARCH. V stánku spoločnosti Wienerberger v hale A1, č. 17, môžete pomocou najnovších digitálnych technológií vstúpiť do sveta rozšírenej reality. Behom okamihu sa tak ocitnete na veľkoplošnej obrazovke s domom z tehál POROTHERM postaveným doslova vo vašej dlani. Chýbať tu nebudú ani obľúbené ukážky murovania na penu POROTHERM DRYFIX. Dozviete sa tu taktiež informácie o možnosti využitia dotácií z programu Zelená úsporám.

Pokiaľ vás technológie murovania na penu zaujímajú alebo sa chcete dozvedieť akékoľvek ďalšie informácie o výstavbe, príďte sa pozrieť od 21. do 25. septembra do stánku spoločnosti Wienerberger, hala A1, č. 17. Viac informácií nájdete na www.porotherm.cz .

celý článok tu

autor - Organizácia: Wienerberger cihlářský průmysl, a. s.

zdroj: www.tzb-info.sk