Konferencia Inteligentných budov 2010

Nakladateľstvo Zdeľovacia technika usporiadala konferenciu Inteligentných budov, ktorá sa konala v roku 2010 na Výstavisku Letňany v Prahe, veľká sála vstupnej haly.

Hlavnými témami siedmeho ročníka sú technológie pre inteligentné budovy, IP a automatizácie služieb v budovách, inteligentné budovy a energetické siete, systémové elektroinštalácie a zbernice, systémy riadenia vykurovania a osvetlenie, zabezpečovacieho zariadenia a CCTV či multimediálne a zábavne systémy.

Konferencia je usporiadaná v spolupráci s ČVUT a Česko-moravskou elektrotechnickou asociáciou. Bude sa venovať integrácii nových koncepcií energetického manažmentu umožňujúceho vytvorenie ekosystému zelenej energie B2G, technológií inteligentnej elektroinštalácie a meranie spotreby elektronických komunikácií, zabezpečovacích systémov majetku aj osôb a automatizačných procesov v modernej súkromnej aj investičnej výstavbe, komerčných aj priemyselných budovách, zdravotníckych zariadení, obchodných domoch aj hotelových komplexoch.

Účasť na konferencii RFID Future je podmienená predošlými registráciami na webových stránkach www.stech.cz . Viac o programe a podmienkach účasti nájdete na tu alebo na tel. čísle 733 651 469.

celý článok tu

autor - Organizace: Sdělovací technika, spol. s r.o.

zdroj - tzb-info.cz