Prípravy na veľtrh Strechy Praha sú v plnom prúde

Za necelé tri mesiace ožije Priemyselný palác na pražskom Výstavišti 13. ročníka medzinárodného veľtrhu Strechy Praha a 7. ročníkom špecializovanej výstavy Solar Praha.

V priebehu leta si obidve akcie získali veľmi dobrú povesť medzi návštevníkmi aj vystavovateľmi nielen z Českej republiky, ale aj z ďalších európskych krajín. Zároveň sa potvrdilo, že veľtrh a výstava majú svoje pevné miesto aj v dobe ekonomickej recesie.

Očakávanie, ktoré vzišlo po letnom úspešnom veľtrhu, sa pre nadchádzajúci ročník začínajú napĺňať. V súčasnej dobe sú priestory Priemyselného paláca obsadené firmami ako zo strešného odboru, tak aj z oblasti obnoviteľných zdrojov. K dnešnému dňu sú prihlásené všetky najvýznamnejšie firmy z odboru striech.

Na návštevníkov opäť čaká bohatý sprievodný program obohatený o tému Fotovoltaika ako súčasť obnoviteľných zdrojov energie. Pod záštitou Českej fotovoltaickej asociácie a garanta - prof. Ing. Vítězslava Bendy, CSc. z ČVUT prebehne na túto tému niekoľko zaujímavých prednášok.

Dôležitou roľou v strešnom odbore hrá bezpečnosť práce, preto sme do programu zaradili prednášky, ktoré sa zamerajú na povinnosti projektanta, koordinátora BOZP pri riešení bezpečnosti budúcej údržby a na metódy a činnosti koordinátora BOZP na stavenisku v roku 2011.

Pozornosť by tak návštevníci, ale aj vystavovatelia mali venovať diskusnému fóru s názvom Guľatý stôl, ktorého sa zúčastnia hlavní predstavitelia firiem, ktoré majú najväčšie zastúpenie na českom trhu v oblasti striech. Hovoriť sa bude nielen o aktuálnych novinkách a trendoch v tejto oblasti, ale aj o vývoji strešného remesla do budúcna.

Ďalšie zaujímavosti pre vystavovateľov v rámci sprievodného programu veľtrhu je možnosť prezentovať svoje produkty, nielen v stánkoch, ale tiež priamo na seminároch zameraných na materiáli pre zateplenie budov. Pre úvodné všeobecné prednášky bude výrobcom a distribútorom materiálov pre zatepľovanie vyhradený priestor pre predstavenie svojej činnosti a výrobkov, aby si poslucháč zo seminára odniesol čo najväčší prehľad a čo najviac informácií z tejto oblasti.

Brány 13. ročníka veľtrhu Střechy Praha a 7. ročníka výstavy Solar Praha sa verejnosti otvoria vo štvrtok 27. a zavrú v sobotu 29. januára 2011, od 900 do 1800 s výnimkou soboty, keď bude veľtrh končiť o hodinu skôr.

Dúfame, že si každý vyberie z pestrej ponuky sprievodných akcií.
Tešíme sa na stretnutie s Vami!

celý článok tu

autor - Střechy Praha s.r.o.

zdroj - www.tzb-info.cz