Správa domu? Žiadny problém!

Staňte sa pridruženým členom občianskeho združenia Pre náš dom a správa bytového domu už pre vás nebude žiadny problém. Ponúkame vám pomocnú ruku v oblasti zvyšovania kvality bývania.

Ponúkame pomocnú ruku a hájime spoločné záujmy a hodnoty v oblasti bývania. Presadzujeme hlavne vaše záujmy, teda záujmy všetkých majiteľov a spolumajiteľov bytových domov. Pôsobíme na všetkých úrovniach štátnej správy a riadení štátu s cieľom podporiť rozvoj aktivít súvisiacich s revitalizáciami bytových domov a následnou technickou správou.

Vstupom medzi pridružených členov občianskeho združenia Pre náš dom posilníte členskú základňu. Vďaka silnej členskej základni nás bude viac vidieť a počuť. A ako pridružený členovia môžete využívať naše služby so značnými zľavami.


Stále vám nie je jasné, čo vám členstvo v našom združení prinesie?

  • Ponúkame niekoľko ďalších dôvodov, prečo sa stať pridruženým členom:
  • Budete mať možnosť konzultovať a využívať bezplatné poradenstvo v oblasti bývania (právne, ekonomické, technické, energetické. Ponúkame tiež možnosť dotačného poradenstva včítane zaistenia príslušnej administrácie a vypracovania návrhu.
  • Budete v kontakt s ľuďmi, ktorí majú rovnaké ciele, záujmy a podobné skúsenosti ako vy
  • Budete mať prístup k aktuálnym informáciám z oblasti legislatívy spolu s výkladovým komentárom
  • Pravidelne budete dostávať elektronický časopis Pre náš dom, ktorý vychádza min. 12x ročne.
  • Získate výraznú zľavu na naše služby

Pokračovanie článku nájdete TU.


Ďalšie tipy ako možno ušetriť pri chode vášho bytového domu, sa dozviete aj na konferencii Ostrovy života, ktorá prebehne v dňoch 25.-26. februára 2019 v Brne v hoteli Holiday Inn, Křížkovského 20.

Viac informácií nájdete na www.ostrovy-zivota.eu

FB: Ostrovy života